Loading...

Muncitor fabrică hrană câini/pisici

  • Full Time
  • Temporary
  • Germany
  • 2000 EUR / Month
Display a rewarded ad

Compania noastră caută Muncitori Fabrică Hrană Câini Si Pisici dedicat și pasionat de animale pentru a se alătura echipei noastre din fabrica de producție a hranei pentru câini și pisici. Dacă iubești animalele și ești interesat să lucrezi într-un mediu care promovează bunăstarea acestora, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un mediu de producție reprezintă un avantaj;
  • Atenție la detalii și abilități bune de organizare;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită;
  • Pasiune pentru animale și respect față de acestea;
  • Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în ture, inclusiv nopți și weekend-uri.

Condiții:

  • Program de lucru full-time;
  • Contract de munca imediat;
  • Locatia Bretten-Germania;
  • Asigurare medicala;
  • Anmeldung;
  • Asistenta in limba română;
  • Cazare contracost (Cazare tip pensiune)
  • Salariul incepand de la 1600-2000 EURO/pe lună net la clasa 1 de impozitare.

Responsabilități:

  • Participarea la procesul de producție a hranei pentru câini și pisici conform standardelor companiei;
  • Asigurarea respectării regulilor de igienă și siguranță alimentară în tot timpul procesului de lucru;
  • Verificarea calității materiilor prime și a produselor finite;
  • Împachetarea și pregătirea produselor pentru livrare conform cerințelor specifice;
  • Colaborarea cu echipa pentru menținerea unui mediu de lucru eficient și plăcut.

Dacă ești o persoană responsabilă, dornică să învețe și să contribuie la procesul de fabricație a hranei pentru câini și pisici, te invităm să aplici pentru poziția de Muncitor Fabrică Hrană Câini Si Pisici. Oferim un mediu de lucru plăcut, o echipă prietenoasă și posibilitatea de a lucra într-un domeniu care îți permite să interacționezi zilnic cu animalele.

To apply for this job please visit +491719462200.